IUI na pracovisku GYN-FIV v Nitre

Od mája 2016 spúšťame v ambulancii v Nitre prevádzku andrologického laboratória, kde sa budú vykonávať vyšetrenia a, ktoré dokážu jednoznačne odhaliť príčiny neplodnosti muža a určiť presný postup v IVF liečbe.

SPERMPACK obsahuje: Spermiogram, Oxisperm, vyšetrenie prítomnosti protilátok proti spermiám v ejakuláte, vyšetrenie fragmentácie DNA v spermiách a VitalTest za zvýhodnenú cenovú ponuku.

V snahe priblížiť sa viac našim klientom a tým ich odbremeniť od únavného cestovania, začíname v Nitre vykonávať INTRAUTERINNÉ INSEMINÁCIE.

IUI – INTRAUTERINNÚ INSEMINÁCIA – V prípade, že sú všetky vyšetrenia u ženy v poriadku a spermiogram partnera v norme alebo mierne zhoršený, lekár páru odporučí intrauterinnú insemináciu. Ide o metódu asistovanej reprodukcie, pri ktorej sa aplikujú spermie do dutiny maternice v období ovulácie. K oplodneniu oocytu (vajíčka) dochádza v tele ženy (vo vajíčkovode). Robí sa v spontánnom cykle, alebo v cykle s hormonálnou indukciou (podporou) ovulácie. Je vhodnou metódou na liečbu sterility pri ľahších poruchách spermiogramu, anovulácii, pri sterilite spôsobenej tvorbou protilátok proti spermiám v cervikálnom (krčkovom) hliene ženy, atď. Predpokladom úspešnosti tejto liečebnej metódy je priechodnosť minimálne jedného vajíčkovodu. Po negatívnom výsledku tehotenského testu nasledujú ešte ďalšie dva cykly inseminácie. Ak žena neotehotnie po troch cykloch IUI, páru je odporučené mimotelové oplodnenie ( IVF – in vitro fertilizácia).


VITA NOVA kongres

7581

detí sa narodilo s našou pomocou

Vďaka GYN-FIV sme rodina