Petrík

7. apr 2020

Dobrý deň p. Harbulák,

rada by som sa s Vami podelila o krásnu novinku, a to, že už nás je o jedného viac. Tie naše detičky asi budú veľmi súťaživé (obe sa na svet ponáhľali o niečo skôr, náš druhorodený ešte tromfol svoju sestričku).

Petrík sa nám narodil v sobotu, 18.1.2020, čo teda bolo presne 6 týždňov pred očakávaným dátumom pôrodu, ale všetko dopadlo nad očakávania dobre a obaja sme v poriadku. Pôrod sa spustil velmi rýchlo, takmer sme nestihli prísť do pôrodnice, malinký bol nezastaviteľný. Jeho sestrička má narodeniny 19.1., tak asi jej jednoducho už chcel zablahoželať osobne ?

Nakoniec to z dvojičiek zvládlo len jedno bábätko, ale o to väčší bojovník to je. Na to, že sa narodil v 34. týždni, mal krásne miery (45 cm a 2300 g), dýchal od začiatku sám a nepotreboval žiadne špeciálne prístroje. Veľmi krásne napreduje, je čisto dojčený, pekne papá a rýchlo priberá. Je veľmi pokojný a je to bábätko za odmenu, takže si ho užívam naplno. Sofinka bračeka zbožňuje a so všetkým mi pomáha.

A ja by som sa Vám aj Vášmu tímu v GYN-FIVe chcela veľmi pekne poďakovať za možnosť stať sa opäť mamou! Vďaka Vašej pomoci sa teraz môžem tešiť už z dvoch krásnych detičiek, ktoré ma robia sťastnou a každý deň s nimi je pre mňa obrovským darom. Veľmi veľa to všetko pre mňa znamená.

Ivana Salková Štefancová


VITA NOVA congress


VITA NOVA kongres

Your stories

Vos histoires

7438

enfants sont nés avec notre aide

7438

children conceived with our help

7438

detí sa narodilo s našou pomocou

Vďaka GYN-FIV sme rodina