Petrík

7. apr 2020

Dobrý deň p. Harbulák,

rada by som sa s Vami podelila o krásnu novinku, a to, že už nás je o jedného viac. Tie naše detičky asi budú veľmi súťaživé (obe sa na svet ponáhľali o niečo skôr, náš druhorodený ešte tromfol svoju sestričku).

Petrík sa nám narodil v sobotu, 18.1.2020, čo teda bolo presne 6 týždňov pred očakávaným dátumom pôrodu, ale všetko dopadlo nad očakávania dobre a obaja sme v poriadku. Pôrod sa spustil velmi rýchlo, takmer sme nestihli prísť do pôrodnice, malinký bol nezastaviteľný. Jeho sestrička má narodeniny 19.1., tak asi jej jednoducho už chcel zablahoželať osobne ?

Nakoniec to z dvojičiek zvládlo len jedno bábätko, ale o to väčší bojovník to je. Na to, že sa narodil v 34. týždni, mal krásne miery (45 cm a 2300 g), dýchal od začiatku sám a nepotreboval žiadne špeciálne prístroje. Veľmi krásne napreduje, je čisto dojčený, pekne papá a rýchlo priberá. Je veľmi pokojný a je to bábätko za odmenu, takže si ho užívam naplno. Sofinka bračeka zbožňuje a so všetkým mi pomáha.

A ja by som sa Vám aj Vášmu tímu v GYN-FIVe chcela veľmi pekne poďakovať za možnosť stať sa opäť mamou! Vďaka Vašej pomoci sa teraz môžem tešiť už z dvoch krásnych detičiek, ktoré ma robia sťastnou a každý deň s nimi je pre mňa obrovským darom. Veľmi veľa to všetko pre mňa znamená.

Ivana Salková Štefancová


VITA NOVA kongres

7666

detí sa narodilo s našou pomocou

Vďaka GYN-FIV sme rodina